Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-06-15 14:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Już jutro Red Bull Tours Bus z Dawidem Podsiadło odwiedzi Olsztyn

Olsztyn24
Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło (fot. Luke Binski) | Więcej zdjęć »
Red Bull Tour Bus, czyli najbardziej muzyczny autobus, już 16 czerwca dotrze do Olsztyna. Zaparkuje na jeden wieczór, aby na dachu autobusu wystąpić mógł wyjątkowy artysta - Dawid Podsiadło – po czym ruszy w dalszą drogę. O tym, gdzie Dawid zawita z zespołem zadecydowali internauci podczas głosowania na miasta.

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie. Kontynuując tradycję nietuzinkowych koncertów, w tym roku na dachu autobusu wystąpi artysta o niebywałym talencie i charyzmie - Dawid Podsiadło!

Wraz z początkiem czerwca rozpoczyna się tegoroczna trasa Red Bull Tour Bus. 16 czerwca autobus dotrze na kortowską plażę w Olsztynie. Dawid Podsiadło zaprezentuje autorski repertuar na dachu najbardziej muzycznego autobusu w kraju. Ze względu na lokalizację, liczba miejsc jest ograniczona. Polecamy zatem zjawić się wcześniej, aby zająć dogodne miejsca. Otwarcie bram odbędzie się o godzinie 19:30, natomiast koncert rozpocznie się o 20:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
R E K L A M A
banner
Z utalentowanego zwycięzcy telewizyjnego talent show, Dawid Podsiadło w zawrotnym tempie stał się jednym z najpopularniejszych obecnie polskich muzyków, zachowując jednocześnie unikalną stylistykę swojej muzyki i wyjątkową, artystyczną charyzmę. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” nadal utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Pod koniec minionego roku ukazał się kolejny, studyjny album piosenkarza o przewrotnym tytule „Annoyance and Disappointment”. Krążek jest już podwójną platyną i również utrzymuje się na listach bestselerów. Na początku marca artysta zaprezentował klip – ”Forest” – w którym nawiązuje do kultowej postaci Forresta Gumpa. Klip zobaczyć można na www.redbull.pl/forest . „Forest” ma szansę powtórzyć sukces ”W Dobrą Stronę”, który przez wiele tygodni był jednym z najczęściej granych w stacjach radiowych utworów.

******

RED BULL TOUR BUS: DAWID PODSIADŁO
16.06.2016 – Plaża w Kortowie, Olsztyn

Otwarcie bram: 19:30, start koncertu: 20:30
Wstęp wolny; liczba miejsc ograniczona


Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl