Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-17 00:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Dawid Podsiadło zagrał koncert wieńczący trasę Red Bull Tour Bus

Olsztyn24
Red Bull Tour Bus Poland 2016 Dawid Podsiadło (fot. Michał Murawski Red Bull Content Pool) | Więcej zdjęć »
Historia zatoczyła koło i Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie zakończył właśnie swoją ósmą trasę. Tegoroczny tour obejmował siedem przystanków w miastach wyłonionych w wyniku głosowania internautów. Po sześciu niesamowitych koncertach przyszedł czas na ostatni występ - tym razem w Olsztynie.

Ostatni z siedmiu koncertów odbył się na plaży w Kortowie. Sumienność tutejszych fanów sprawiła, że Olsztyn znalazł się w czołówce jeśli chodzi o liczbę oddanych w konkursie głosów. Najbardziej zaangażowana część publiczności etapami wyczekiwała koncertu od momentu jego ogłoszenia przez gromadzenie się przed bramami eventu do zajęcia miejsc w pierwszych rzędach pod sceną Red Bull Tour Bus.

Gdy dzień powoli układał się do snu, Dawid wraz z bandem ostatni raz wspinali się na dach sceny Red Bull Tour Bus. Podczas ponad godzinnego występu zespół zaprezentował kalejdoskop numerów, głównie skupiając się na piosenkach z ostatniego krążka „Annoyance and Disappointment”. Rozkołysana publiczność chętnie śpiewała wraz z artystą takie hity jak na przykład „Forest” czy „W Dobrą Stronę”. Tłumnie zgromadzeni fani entuzjastycznie reagowali na kolejne utwory. Zapewne fantastyczna atmosfera przyczyniła się do tego, że Podsiadło z chęcią zagrał na bis. Dawid podsumował trasę słowami: Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera - aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem Curly Heads.
R E K L A M A
banner
Olsztyński przystanek zakończył tegoroczną trasę w ramach projektu Red Bull Tour Bus: Dawid Podsiadło. Przygoda najbardziej muzycznego autobusu nadal trwa - informacje na temat kolejnych koncertów na stronie: www.redbull.pl/tourbus

Oprócz Olsztyna Dawid Podsiadło w ramach Red Bull Tour Bus wystąpił także w Płocku, Częstochowie, Łodzi, Rzeszowie, Gliwicach i Bydgoszczy.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl