Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-28 13:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Węgojska Strużka z nagrodą ministra kultury

Olsztyn24
Węgojska Stużka (fot. mat. pras.) | Więcej zdjęć »
Działający przy Zespole Szkół w Węgoju zespół ludowy Węgojska Strużka zwyciężył w 32. Wojewódzkim Konkursie Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach. Artyści otrzymali nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

To trzecie Grand Prix Węgojskiej Strużki w tym konkursie. Zespół wystąpił z 5. piosenkami, w towarzystwie kapeli i tancerzy. Po raz pierwszy z najmłodszymi dziećmi z Zespołu Szkół w Węgoju.

- Konkurencja była ogromna. Rywalizowało 30 zespołów, które jak zwykle prezentowały bardzo wysoki poziom – opowiada Teresa Kacperska z Węgojskiej Strużki. - Cieszymy się, że w naszym zespole pojawiły się nowe twarze, nasi młodzi artyści, którzy już posmakowali sukcesu na scenie.
R E K L A M A
banner
Zespół regionalny Węgojska Strużka powstał w 2005 roku, dzięki inicjatywie Teresy Kacperskiej. Tworzą go dorośli, młodzież i dzieci z Węgoja, Stryjewa i Łabuch. Występował na wielu przeglądach w kraju i za granicą.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl