Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Adamowicz | 2016-07-01 15:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Wielkie serce „Serduszka”

Olsztyn24
Darczyńcy o obdarowani (fot. WSSD - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Rodzice dzieci z problemami kardiologicznymi skupieni w olsztyńskiej Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca „Serduszko” przekazali dziś (1.07) olsztyńskiemu Szpitalowi Dziecięcemu nowoczesny monitor funkcji życiowych o wartości 11 tys. zł. W ten sposób fundacja po raz kolejny wsparła Pododdział Kardiologii Dziecięcej działający w ramach Kliniki Pediatrii.

- Bardzo nam zależy na tym, by dzieci z chorobami serca miały dostęp do jak najlepszej diagnostyki i leczenia. Sprzęt jest kosztowny, dlatego jako rodzice postanowiliśmy pomóc Szpitalowi Dziecięcemu wyposażyć pododdział kardiologiczny, z którego korzysta wielu małych pacjentów - mówi Iwona Wawrzyn, prezes Fundacji Serduszko.

To nie pierwszy prezent „Serduszka”. Dotąd Fundacja podarowała Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie sprzęt o wartości ponad 100 tys. zł, m.in. kardiomonitory i pompy do precyzyjnego podawania leków.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl