Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-07-02 12:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Ponad stu inżynierów zdobyło uprawnienia budowlane

Olsztyn24
Uroczystość w Hotelu Omega w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Stu pięciu inżynierów budownictwa z Warmii i Mazur pozytywnie zdało egzaminy na uzyskanie uprawnień do wykonywania samodzielnych funkcji w różnych specjalnościach budowlanych. Dzisiaj (2.07) podczas uroczystości w olsztyńskim Hotelu Omega kilkudziesięciu z nich odebrało decyzje potwierdzające uzyskanie uprawnień oraz ślubowało, że nigdy nie zawiedzie zaufania publicznego.

W tym roku przed komisją egzaminacyjną Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budowanictwa stanęło stu dwudziestu inżynierów ubiegających się o uprawnienia budowlane lub o rozszerzenia już posiadanych uprawnień. Sto pięć osób egzamin zdało pozytywnie. I to właśnie one dzisiaj, z rąk posła Mirosława Pampucha i prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, odebrały decyzje potwierdzające pozytywny wynik egzaminu. Siedmioro z egzaminowanych zdało egzamin celująco, za co zostało wyróżnionych specjalnymi listami gratulacyjnymi i upominkami.

Zdanie egzaminu to jednak tylko krok na drodze do rozpoczęcia samodzielnej pracy na placach budów. Teraz będą oczekiwać na wpisanie na specjalną listę uprawnień budowalnych prowadzoną przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Potem zaś będą zabiegać o przyjęcie w poczet członków samorządu budowlanego. Dopiero po tym będziemy mogli zobaczyć ich na budowach w roli samodzielnych inżynierów.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl