Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-07-02 14:42 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na VIII Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu „Parodiola”

Olsztyn24

Przed nami jedyny w Polsce festiwal parodii i pastiszu - kabarety z całego kraju w walce o zaszczytne Grand Prix oraz stand-up gwiazdy wieczoru, Kevina Aistona. W najbliższą środę (6.07), o godzinie 18.00, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena odbędzie się VIII Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu „Parodiola”.

W starciach kabaretowych zobaczymy: Kabaret Budapesz, Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Ton, Szymona Łątkowskiego, i Łukasza Żaka Zaczka. Wieczór poprowadzi Andrzej Brzozowski, o oprawę muzyczną zadba zaś zespół Kaczki z Nowej Paczki.

Gwiazdą wieczoru będzie Kevin Aiston – Anglik, prezenter radiowy i telewizyjny, znany m.in. z popularnego programu „Europa da się lubić”. Żyje i pracuje w Polsce od wielu lat. Nieustannie przygląda się naszym zachowaniom, nawykom i przyzwyczajeniom – nierzadko ciekawym, intrygującym, a czasem nawet drażniącym oko „osoby z zewnątrz”. Wnioski z tychże obserwacji, doprawione szczyptą angielskiego humoru, zaprezentuje podczas swojego kabaretowego występu.
R E K L A M A
banner
Bilety, w cenie 10 zł, są dostępne do kupienia na www.bilety.mok.olsztyn.pl

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl