Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-07-03 22:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Stare Drobne Małże koncertowo świętowały pełnoletność

Olsztyn24
Stare Drobne Małże w pierwotnym składzie | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie osiemnastolecie estradowej działalności obchodził dzisiaj (3.07) olsztyński zespół Stare Drobne Małże. Grupa wystąpiła przed olsztyńską publicznością wraz z przyjaciółmi.

Jak piszą o sobie sami muzycy, tworzą jedyną w Polsce formację coverową grającą „na żywo”. Przypominają utwory, które warto ocalić od zapomnienia. Ich niebanalne aranżacje i fertyczna sekcja rytmiczna powodują, że utwory Dżemu, Piersi, Maanamu, Lady Pank, Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Marka Grechuty, Skaldów, Trubadurów i im podobnych nabierają nowego wymiaru. Zespół w swoim repertuarze ma jednak nie tylko utwory polskiej sceny rozrywkowej, lecz także piosenki z repertuaru Vaya Con Dios, Queen, The Eagles, Stinga czy Michaela Jacksona.

Podczas dzisiejszego wieczoru z zespołem wystąpili m.in. Sara Szymczak, Marta Andrzejczyk, Basia Raduszkiewicz i Jarek Kordaczuk, Alicja Golubiewska, Tomek Opęchowski, Czarek Biedulski i Włodek Kuper w repertuarze Queen, The Beatles, Marka Grechuty i Tadeusza Nalepy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Koncert jubileuszowy grupy Stare Drobne Małże w Olsztynie

»

03-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.