Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-07-05 15:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Szymon Rekita w kolarskiej kadrze Polski

Olsztyn24
Szymon Rekita na co dzień trenuje we Włoszech
Zawodnik LKK Warmia Biskupiec Szymon Rekita znalazł się w kolarskiej reprezentacji Polski na 73. edycję Tour de Pologne. W gronie powołanych jest również pochodzący z Olsztyna Marek Rutkiewicz.

Wśród 8. wytypowanych przez Polski Związek Kolarski zawodników jest czterech młodzieżowców i 4 seniorów. W pierwszej grupie znalazł się wychowanek biskupieckiego klubu. Szymon Rekita na co dzień występuje we włoskiej grupie Altopack-Eppel, jednak w Tour de Pologne wystartuje jako zawodnik LKK Warmia.

- To ogromne wyróżnienie i zaszczyt – mówi Szymon Rekita. - Start w reprezentacji Polski zobowiązuje, dlatego codziennie wiele godzin spędzam na rowerze, intensywnie trenując.
R E K L A M A
banner
Tegoroczna edycja wyścigu rozpocznie się 12 lipca, potrwa do 18 lipca. Trasa poprowadzi z podwarszawskiego Radzymina do Krakowa.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl