Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-07-29 11:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Piotr Rogucki wystąpi w niedzielę na OLA

Olsztyn24
Piotr Rogucki (fot. materiały prasowe organizatora)
Czas na wizję dźwięku, czas na wizję piękna. No nie będzie zwykły wieczór, to nie będzie zwykły koncert. W niedzielę (31.07) o godzinie 20.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena wystąpi Piotr Rogucki.

Samowolny wokalista łódzkiej grupy Coma zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej solowej płyty „J.P. Śliwa”. Zdaniem recenzenta czasopisma „Teraz Rock”, album to rzecz świeża, intrygująca, wciągająca, dająca do myślenia i do... odczuwania. Naprawdę warto dać się jej pochłonąć. Płyta ta to zapis artystycznych poszukiwań, których owocem stało się dzieło ambitne, przemyślane i niejednoznaczne.

Sam Rogucki to postać nietuzinkowa i wymykająca się łatwym klasyfikacjom. Umiejętnie balansuje na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu, sprawiając, że jego występy za każdym razem stanowią niepowtarzalne widowisko.
R E K L A M A
banner
Bilety na koncert, w cenie 30 zł, są dostępne do kupienia:
» bilety.mok.olsztyn.pl
» Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
» Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
» salony Empik i MediaMarkt

Zapraszamy!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl