Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
oprac. wb | 2016-08-08 17:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Ciąg dalszy modernizacji wyjazdu w kierunku Ostródy

Olsztyn24
Rozpoczęła się modernizacja kolejnego odcinka wylotu w kierunku Ostródy | Więcej zdjęć »
Na ulicy Sielskiej pojawili się dzisiaj (8.08) drogowcy i bariery wyłączające z ruchu jeden z dwóch pasów jezdni prowadzącej w kierunku Ostródy. Zadaniem drogowców jest zmodernizowanie odcinka ulicy Sielskiej od jej skrzyżowania z al. Schumana do ul. Kapitańskiej.

Dwa lata temu modernizowana została ul. Armii Krajowej. Najpierw zmodernizowano odcinek tej ulicy w obrębie skrzyżowania z ulicą Warszawską, a kilka miesięcy później pozostałą część - do skrzyżowania z al. Schumana.

Tym razem prace są realizowane nieco dalej, w kierunku lotniska. Wymiana nawierzchni dotyczy odcinka od wiaduktu kolejowego u zbiegu Sielskiej z Schumana do skrzyżowania z Kapitańską, czyli zjazdu do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.
R E K L A M A
banner
Prace są prowadzone na prawym odcinku jezdni jadąc w kierunku Dajtek. Drogowcy wstrzymają roboty i udostępnią trasę na całej szerokości na czas weekendowego Olsztyn Green Festival na plaży miejskiej. Później - do września - wymienione zostaną krawężniki, nawierzchnia obu jezdni. Poza tym wyremontowany będzie chodnik po lewej stronie drogi.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl