Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-08-12 14:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Tramwaje mogą zostać Top Inwestycją

Olsztyn24
(fot. archiwum)
Ruszył kolejny plebiscyt organizowany przez Grupę PTWP oraz Portalsamorządowy.pl. Wśród nominowanych jest modernizacja transportu w Olsztynie.

To już trzecia edycja „Top Inwestycji Komunalnych Polski Wschodniej”. Celem konkursu jest wyłonienie zadań zrealizowanych przez samorządy, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców.

Kryteria - poza prorozwojowym efektem - to m.in. rozmach inwestycji, walory estetyczne i funkcjonalność. Wśród 20 nominowanych zadań jest też „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”.
R E K L A M A
banner
- Linie tramwajowe zostały zaprojektowane tak, by mieszkańcy mogli dotrzeć do ważnych miejsc i instytucji - przypomina Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. - Z największych osiedli sprawnie można dojechać do centrów handlowych, szpitali, zabytkowej części miasta, urzędów oraz dworca. Studenci z dworca bez kłopotów dojadą do miasteczka akademickiego.

Wyboru najlepszej dziesiątki dokonają eksperci ze świata administracji, samorządu i biznesu. Swojego faworyta wskażą też czytelnicy serwisu Portalsamorządowy.pl.

Głosowanie potrwa do 12 września. Laureatów poznamy podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 22 i 23 września w Białymstoku.

W poprzedniej edycji wśród 10. wyróżnionych inwestycji znalazło się Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl