Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-08-13 17:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Adrenaline.pl Cup w letnim wydaniu rozegrano przy ul. Żytniej w Olsztynie

Olsztyn24
Turniej Adrenaline.pl Cup 2016 | Więcej zdjęć »
Znany z zimowych odsłon turniej dla młodych piłkarzy Adrenaline.pl Cup ma letnią wersję. Dzisiaj (13.08) na kompleksie sportowym przy ul. Żytniej w Olsztynie po raz pierwszy rozegrano letnią edycję turnieju.

W turnieju mogli wziąć udział drużyny złożone z zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych. Spośród zgłoszonych do turnieju 10. drużyn ostatecznie na boiskach ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 18 stawiło się 8 zespołów: Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn S.A., MKS Jeziorany, Rona Ełk, Akademia Piłkarska Stomil Olsztyn, Gedania Gdańsk, Orlęta Reszel i Wisła Płock.

Organizatorem turnieju była Akademia Piłkarska Stomil Olsztyn, a sponsorem tytularnym sieć sklepów z markowym sprzętem sportowym Adrenaline.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Turniej piłkarski ADRENALINE.PL CUP 2016 (1)

13-08-2016

image galeria
Turniej piłkarski ADRENALINE.PL CUP 2016 (2)

13-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl