Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-08-14 12:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie w Żabince z młodymi piłkarzami z Warszawy

Olsztyn24
Uczestnicy kolonii w Żabince (fot. KWP)
Specjalista do Spraw Nieletnich i Patologii wspólnie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Węgorzewie w ramach działań „Bezpieczne Wakacje 2016” odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. W piątek (12.08) panie spotkały się z młodymi piłkarzami z Warszawy w Ośrodku Żabinka. Głównym tematem spotkania było przypomnienie podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji.

Nadkom. Dorota Kondrusik z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie wspólnie z przedstawicielem Promocji Zdrowia i Oświaty Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Węgorzewie – Dorotą Kozian odwiedziły dzieci przebywające na obozie w Żabince. W trakcie spotkania policjantka przypominała o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, których przestrzeganie gwarantuje bezpieczny wypoczynek. Dzieci dowiedziały się między innymi, jak powinny zachowywać się nad wodą, w trakcie zabawy z rówieśnikami oraz jak unikać zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać w okresie wakacji. Nie zabrakło także porad dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu.

Przedstawicielka sanepidu natomiast bardzo szczegółowo przedstawiła zagrożenia wynikające z niedostatecznego przestrzegania higieny osobistej, której nawet najmniejsze zaniedbanie może skutkować poważnymi chorobami. Młodzi chłopcy, którzy zafascynowani są piłką nożną, z równie wielkim zainteresowaniem słuchali prelekcji i zadawali pytania.
R E K L A M A
banner
Tego typu spotkania będą prowadzone do zakończenia letniego wypoczynku na terenie całego powiatu.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl