Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2016-08-16 22:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn kwiatami stoi

Olsztyn24
Spośród kwiatów jednorocznych w tym roku w Olsztynie posadzonych zostało 69 tys. sztuk.
Od kilku lat stolica Warmii i Mazur jest coraz bardziej barwna. Ogromna w tym zasługa rosnącej liczby kwietników i zieleńców.

Olsztyn bierze udział w plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Pierwsza edycja zabawy odbyła się w 2012 roku. W tegorocznej jest ponad 140. uczestników.

Głosowanie poprzez Internet, na stronie www.inspirowaninatura.pl, potrwa do 29 sierpnia. Każdego dnia można oddać jeden głos. Zwycięzców poznamy 30 sierpnia. Poza wskazaniem Internautów, swojego faworyta wskaże także specjalna kapituła.
R E K L A M A
banner
- Do głosowania zapraszamy reprezentantów trzech miast, które znalazły się na podium konkursowym w poprzednim roku - wyjaśniają organizatorzy plebiscytu.

Spośród kwiatów jednorocznych w tym roku w Olsztynie posadzonych zostało 69 tys. sztuk. To m.in. bratki, aksamitki i pelargonie.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl