Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-01 19:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Akcja „Kultura na widoku” ponownie w Olsztynie

Olsztyn24

Rusza kolejna edycja akcji „Kultura na widoku”. Tegoroczne działania potrwają do 9 października. Przedsięwzięcie realizowane od 2014 roku przez Fundację Legalna Kultura jest skierowane zarówno do tych, którzy dopiero będą odkrywać kulturę, jak i do wszystkich, którzy obcują z nią od dawna. Poza tym organizatorzy przekonują, że kultura pochodząca z legalnych źródeł jest na wyciągnięcie ręki.

Ogólnopolski projekt gości w Olsztynie trzeci raz. W poprzednich latach w publicznej przestrzeni można było natknąć się na specjalne, multimedialne regały. Teraz książkę lub muzykę będzie można pobrać po zeskanowaniu kodu QR z plakatu. Można to także zrobić po wejściu na stronę internetową projektu. Dotychczas odnotowano ponad 6,3 mln wejść na stronę akcji.

W zasobach do dyspozycji użytkowników jest ponad 1,1 tys. multimedialnych treści. To filmy, muzyka, książki, gry, wirtualne spacery po muzeach świata. Wśród nich m.in. muzycy, których koncert niedawno można było usłyszeć w olsztyńskim amfiteatrze, czyli Zbigniew Wodecki z Mitch&Mitch i ich płyta „1976: A Space Odyssey”. Poza tym, w roku Krzysztofa Kieślowskiego, przygotowano 16 filmów twórcy. Można też wirtualnie wybrać się na wystawę do National Gallery w Londynie.
R E K L A M A
banner
Plakaty z poszczególnymi dziełami i kodami QR są dostępne od dzisiaj (1.09) w holu na parterze ratusza przy pl. Jana Pawła II 1 oraz w bibliotece Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl