Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AS | 2016-09-06 13:22 | Rozmiar tekstu: A A A
Deszcz nagród z okazji drugich urodzin Galerii Warmińskiej

Urodzinowo-wyjątkowo!

Olsztyn24
 
Deszcz urodzinowych nagród czeka na tych, którzy od 3 do 11 września wydadzą w Galerii Warmińskiej co najmniej 50 zł. Z okazji 2. urodzin Galerii Warmińskiej wygrać można zagraniczne wycieczki, tablety, biżuterię, czy kursy angielskiego.

Wrzesień to czas urodzin Galerii Warmińskiej - w tym roku mijają 2 lata od otwarcia tego największego centrum handlowego na Warmii i Mazurach. Z tej okazji dla swoich klientów Galeria Warmińska przygotowała deszcz atrakcyjnych nagród m.in. biżuterię, vouchery do SPA, tablety, rowery, bony zakupowe, czy zagraniczne wycieczki.

- Te nagrody może wygrać każdy, kto od 3 do 11 września zrobi zakupy za co najmniej 50 zł - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Aby wygrać nagrody, posiadacz paragonu opiewającego na co najmniej 50 zł musi go zarejestrować na stanowisku u hostessy. W galerii ustawiono stoisko konkursowe tuż przy windzie panoramicznej, w którym można zarejestrować paragony. Niezależnie od tego, czy paragon opiewa na 50 zł, czy na wielokrotność tej kwoty, klient otrzymuje za jeden paragon jeden kupon. W czasie rejestracji paragonu jego właściciel od razu otrzymuje od hostessy kupon konkursowy wraz ze zdrapką.

- W zdrapkach można wygrać m.in. bony na zakupy w Galerii Warmińskiej, lampiony, tablety, torby na zakupy, zestawy słuchwkowe, piknikowe, ksiażki, biżuterię m.in Swarovskiego ufundowaną przez salon Jubirex czy zabawki dla dzieci - mówi Michał Tur.

Nagrody ze zdrapek klienci otrzymują natychmiast, zaś każdy kupon, niezależnie od tego, czy coś „wygrał” czy nie, w najbliższy weekend weźmie udział w losowaniu kolejnych nagród - głównych, wśród których są zagraniczne wycieczki, vouchery do SPA i weekendy w luksusowym hotelu, tablety, rowery, czy bony zakupowe o watości 1000 zł. Losowanie nagród głównych odbędzie się 10 i 11 września o godz. 13.00, 15.00, 17.00 oraz 19.00. Warunkiem odebrania wylosowanych nagród będzie osobiste uczestnictwo w czasie losowania w Galerii Warmińskiej wraz z kuponem konkursowym i paragonem za zakupy. Zgodnie z regulaminem zabawy właściciel wylosowanego kuponu będzie miał minutę na dotarcie na scenę, by odebrać nagrodę. W przeciwnym razie nagrodę otrzyma właściciel innego kuponu konkursowego-rezerwowego.

- Warto wziąć udział w naszej urodzinowej zabawie, bo pula nagród wynosi 100 tys. złotych – zachęca dyrektor Galerii Warmińskiej.

Jak na urodziny przystało, Galeria Warmińska przygotowała dla swoich gości wiele urodzinowych atrakcji. W sobotę przed wejściem do galerii od strony fontanny będą się odbywały pokazy szermierki, a po galerii będą krążyły hostessy z upominkami dla dzieci, dorośli zas będą mogli spróbować suplementów różnych firm ze sklepu Dr Fit. W niedzielę zaś przed galerią stanie ogromny dmuchaniec dla najmłodszych (piracki statek!), a na stanowisku ustawionym przez Fotojockera będzie można wykonać darmową pamiątkową fotografię. Także w niedzielę odbędzie sie uroczyste otwarcie sklepu Dr Fit - w nowej lokalizacji. Z tej okazji odbędą się degustacje i konkursy, seminarium z zakresu suplementacji z Tomaszem Lechem, a Waldemar Nol wygłosi wykład o treningu siłowym. Ponadto każdy klient, który w dniu 10 września dokona w sklepie RTV EURO AGD zakupu na kwotę większą niż 100 zł otrzyma atrakcyjny upominek gratis.

Szczegóły oraz regulamin konkursu na www.galeria-warminska.pl.

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.