Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-08-24 20:49 | Rozmiar tekstu: A A A
Festiwal gwiazd lat 90.

Love Message Festival tuż-tuż

Olsztyn24
 
Już w najbliższy weekend olsztyńskie lotnisko Dajtki rozbrzmi najgorętszymi rytmami z lat `90. Zagrają m.in. Fun Factory i Mr President. Fanów dobrego grania po prostu nie może tam zabraknąć. A prawdziwi fani powinni jeszcze przyjść do Galerii Warmińskiej na spotkania z gwiazdami imprezy. Dzięki zakupom w Galerii można też zdobyć tańsze bilety.

Ekskluzywne spotkania z gwiazdami Love Message Festival będą się odbywały w Galerii Warmińskiej w najbliższą sobotę i niedzielę.

- Będzie to niepowtarzalna okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia, zdobycia autografu czy do chwili rozmowy z gwiazdami festiwalu - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej. Warto przy tym podkreślić, że spotkania odbędą się jeszcze przed koncertami gwiazd, tak, że muzycy będą wypoczęci i pełni sił do rozmów z fanami.
R E K L A M A
banner
W sobotę o godz. 16.00 w Galerii Warmińskiej będą się prezentować: Nana, Face Meets Voice - a Milli Vanilli Experience oraz Real MCCOY.

Nana to pochodzący z Ghany, ale od dziecka mieszkający w Niemczech raper, którego przeboje w latach 90. XX w. nuciła cała Europa. Jego niekwestionowany hit, utwór „Lonely” do dziś można usłyszeć w dobrych klubach.

Znani z melodyjnych utworów muzycy Face Meets Voice-a Milli Vanilli Experience, które królowały na parkietach dyskotek pod koniec XX w. wciąż są aktywni zawodowo i w tym roku nagrali nowy utwór „Someday”, który został ciepło przyjęty przez ich fanów. Na pewno będzie go można usłyszeć na olsztyńskim festiwalu.

Real MCCOY to popularny niemiecki zespół z nurtu eurodance, który ostatnie utwory nagrywał jeszcze w 2008 roku.

Niedziela w Galerii Warmińskiej upłynie pod znakiem spotkania z niekwestionowanymi gwiazdami Love Message Festival: Mr President i Fun Factory. Spotkania z tymi gwiazdami rozpoczną się o godz. 16.00.

Mr President to grupa światowego formatu, która od 1996 roku niezmiennie kojarzona jest z przebojem „Coco Jambo”. Także inne utwory tego super zespołu, m.in. „Jojo Action”, „Happy People”, „Simbaleo” królowały na parkietach dyskotek na całym świecie.

Fun Factory to grupa także dobrze znana fanom dyskotekowych rytmów, choćby z hip-hopowej wersji piosenki „I Wanna B With U”.

Choć od debiutu tych zespołów minęło ponad 20 lat, to rytmiczne, wpadające w ucho utwory nadal bawią i są gwarantem udanej imprezy, dlatego warto spotkać się z ich autorami.

Przypominamy także, że dzięki zakupom w Galerii Warmińskiej (rachunek na co najmniej 100 zł - nie liczą się paragony z kantoru) do ostatnich chwil przed rozpoczęciem festiwalu można kupić bilety z 25 proc. zniżką. Wszystkie szczegóły tej promocji jak i bliższe informacje o Love Message Festival dostępne są na festiwalowej wyspie, która stoi w Galerii Warmińskiej obok windy panoramicznej.

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl