Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-08 21:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Halina Kunicka i Bezpieczny Olsztyn

Olsztyn24

Jak co roku, na początku września miasto przypomina o zasadach bezpieczeństwa. Przed nami 16. odsłona edukacyjnej akcji „Bezpieczny Olsztyn”. Jej finałem będzie koncert znanej piosenkarki Haliny Kunickiej.

Warto pojawić się w sobotę (10.09) przy scenie staromiejskiej. Od godziny 14.00 nie zabraknie pokazów umiejętności ratowników i porządkowych, będzie można przyjrzeć się też sprzętowi, jaki pomaga olsztyńskim służbom w zapewnieniu mieszkańcom i przyjezdnym bezpieczeństwa.

Będzie mobilne miasteczko rowerowe, porady ekspertów ZUS. Nie zabraknie też konkursów i atrakcji dla najmłodszych. Swoje umiejętności zaprezentuje również akrobata Piotr Bielak.

Wieczorna część spotkania będzie miała miejsce w amfiteatrze. Tam muzycznie - o godzinie 18.00 wystąpią bowiem Świąteczna Kapela z Dobrego Miasta oraz gwiazda wieczoru, Halina Kunicka. To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie albo poznać takie utwory, jak „Orkiestry dęte” albo „To były piękne dni”.
R E K L A M A
banner
Wstęp jest darmowy.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl