Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email MC | 2016-09-09 21:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Weterana świętowano w filharmonii

Olsztyn24
Uroczystość odbyła się w olsztyńskiej filharmonii | Więcej zdjęć »
W Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbyła się dzisiaj (9.09) uroczystość z okazji Dnia Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, zorganizowana przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego.

Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest 1 września, w rocznicę wybuchu II wojny światowej. Święto to ustanowił Sejm w 1997 roku.

W dzisiejszych obchodach wzięli udział kombatanci z regionu, członkowie organizacji pozarządowych zrzeszających i wspierających kombatantów, przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, przedstawiciele instytucji wspierających oraz współpracujących z organizacjami kombatanckimi, a także młodzież szkolna.
R E K L A M A
banner
Podczas uroczystości zostały wręczone Medale „Pro Patria”, Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego”, Podziękowania od Marszałka Województwa za współpracę w realizacji zadania „Integracja Środowisk Kombatanckich”, a także Odznaczenie Pamiątkowe „Za Zasługi dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.