Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-09-10 15:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn ponownie gości największych polskich producentów serów i twarogów

Olsztyn24
4. Ogólnopolskie Święto Sera w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Hotelu Omega rozpoczęło się dzisiaj (10.09) dwudniowe Ogólnopolskie Święto Sera - Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Olsztyn po raz czwarty gości największych polskich producentów serów i twarogów. W imprezie bierze udział łącznie 16. wystawców.

Głównymi organizatorami festiwalu są Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Wydziału Nauki o Żywności olsztyńskiego uniwersytetu oraz Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny w Warszawie. W organizację imprezy, której zasadniczym celem jest promocja polskiego mleczarstwa, włączył się także Urząd Miasta Olsztyna. Wśród przecinających symboliczną wstęgę byli m.in. prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. Ryszard Górecki.

Odwiedzający dziś i jutro Hotel Omega przede wszystkim będą mogli degustować sery i twarogi wyprodukowane przez największe polskie mleczarnie. Ale oferta skierowana do olsztynian jest dużo bogatsza. W hotelu i na jego posesji, obok punktów degustacji, urządzono kilka tematycznych stoisk, na których można m.in. porozmawiać z ekspertami mleczarstwa, zapoznać się z pracą laboratorium sera i twarogu, obejrzeć tematyczne wystawy i pokazy filmowe oraz technologiczno-laboratoryjne. Przygotowano również pogadanki i prezentacje dla dzieci, a także pokój z zabawami dla najmłodszych.
R E K L A M A
banner
Przez dwa dni prowadzony będzie również konkurs konsumentów, w ramach którego co godzinę losowane są nagrody. W niedzielę o godz. 16. poznamy najlepsze sery i twarogi tegorocznego festiwalu. Najlepsi producenci odbiorą m.in. Puchar Prezydenta Olsztyna.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
4. Ogólnopolskie Święto Sera w Olsztynie

10-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl