Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-09-10 22:57 | Rozmiar tekstu: A A A
„Bezpieczny Olsztyn” po raz szesnasty

Halina Kunicka podbiła olsztyńską publiczność

Olsztyn24
Halina Kunicka była bardzo usatysfakcjonowana odbiorem koncertu w olsztyńskim amfiteatrze | Więcej zdjęć »
Wyjątkowo usatysfakcjonowani byli uczestnicy dzisiejszego (10.09) koncertu z cyklu „Bezpieczny Olsztyn”. I to zarówno ci, którzy siedzieli na widowni olsztyńskiego amfiteatru, jak i ci, którzy występowali na scenie. Było wspólne śpiewanie, bisy i owacje na stojąco.

Impreza dedykowana dojrzałym mieszkańcom Olsztyna z cyklu „Bezpieczny Olsztyn”, w tym roku zorganizowana została po raz szesnasty. Tradycyjnie już składałą się z dwóch części. Najpierw na Starym Mieście odbył się festyn rodzinny, którego celem było przede wszystkim edukowanie olsztynian z zasad bezpieczeństwa. Był też czas na zabawę. Organizatorzy, do których należeli: Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień przygotowali pokazy działań służb ratowniczych i ich sprzętu, zorganizowali pokazy akrobatyczne, konkursy z wiedzy o bezpiecznych zachowaniach, a także punkty informacyjne.

Druga część imprezy to koncert z udziałem artystów, którzy największą popularnością cieszyli się w drugiej połowie ubiegłego wieku. Dzisiaj do Olsztyna przyjechała piosenkarka Halina Kunicka, szczególnie popularna w latach 60 i 70 XX w., wykonawczyni takich przebojów jak „Orkiestry dęte”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Lato, lato czeka”, „Od nocy do nocy”, „To były piękne dni”. Artystka wykonała kilka utworów ze swojego repertuaru, doskonale znanych olsztynianom, co zostało potwierdzone wspólnym ich śpiewaniem. Halina Kunicka była bardzo wzruszona przyjęciem i aplauzem publiczności, co m.in. na zakończenie koncertu wyraziła słowami: „ Jestem szczęśliwa!”.
R E K L A M A
banner
Na uznanie publiczności nie mogli też narzekać członkowie Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta. Występ tego niespełna 15-letniego, ale dojrzałego artystycznie zespołu również był nagradzany rzęsistymi brawami. Młodzi artyści z Dobrego Miasta dzisiaj śpiewali przede wszystkim utwory Bułata Okudżawy.

Dodajmy jeszcze, że w przerwie pomiędzy występem Świątecznej Kapeli i Haliny Kunickiej prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz wyróżnił nagrodami rzeczowymi sześciu strażników o najdłuższym stażu w olsztyńskiej Straży Miejskiej.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Koncert „Bezpieczny Olsztyn” 2016 (1)

10-09-2016

image galeria
Koncert „Bezpieczny Olsztyn” 2016 (2)

10-09-2016

image galeria
Koncert „Bezpieczny Olsztyn” 2016 (3)

10-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl