Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-09-12 01:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Szykujcie się, wkrótce otwarcie Parku Trampolin!

Olsztyn24
W Parku Trampolin – 7Jump Street | Więcej zdjęć »
Wkrótce w Olszynie zostanie otwarty nowoczesny Park Trampolin – 7Jump Street. Moc zabawy będą w nim mieli i dzieci, i dorośli. Już się szykujcie!

W parku trampolin, który będzie działał przy ul. Leonharda 7, koło stacji Statoil w Olsztynie, będzie zamontowanych pod dachem ok. 100 różnego rodzaju trampolin. Będą one przeznaczone nie tylko dla dzieci, które będą tam mogły bezpiecznie fikać koziołki i udawać, że latają, ale i dla dorosłych.

- Planujemy m.in. zajęcia fitness dla dorosłych. Na trampolinach można z doskonałym skutkiem wykonywać ćwiczenia modelujące sylwetkę, warto podkreślić, że podczas godzinnych zajęć można spalić nawet tysiąc kalorii – mówi Beata Samojłowicz, manager parku.
R E K L A M A
banner
W parku trampolin będzie można organizować niebanalne przyjęcia urodzinowe dla dzieci, specjalnie na te okazje będą przygotowane pokoje urodzinowe.

Najmłodsi, którzy lubią ruch i fajną zabawę będą mogli zapisać się do parku trampolin na zorganizowane zajęcia na których będzie można pograć w siatkówkę, kosza i zbijaka pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

- Dzieci będą podzielone na grupy wiekowe tak, by zabawa była i przyjemna, i bezpieczna – dodaje Samojłowicz.

Wśród atrakcji dla dzieci będą także baseny z gąbkami, w nich będą mogły się bawić najmłodsze dzieci.

Park trampolin będzie miał ofertę także dla szkół (niebanalne zajęcia z wychowania fizycznego tylko u nas!), czy zakładów pracy.  
Wejście na trampoliny będzie możliwe tylko w antypoślizgowych skarpetkach, które będzie można nabyć na miejscu za symboliczną opłatą. Otwarcie obiektu planowane jest niebawem. Będziemy o tym fakcie informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.7jumpstreet.pl oraz fanpage’a. Park trampolin będzie czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 – 21.00.

Artykuł sponsorowany

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl