Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-09-14 19:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy sprzęt w Domu Dziecka

Olsztyn24
Nowy nabytek Domu Dziecka w Olsztynie (fot. materiały prasowe RMF FM)
Dzięki charytatywnej akcji radia RMF FM „Lepsze jutro” dzieci z Domu Dziecka w Olsztynie zyskały nowoczesny zestaw do kalisteniki. Wyremontowana została też zalana kilka lat temu sala rehabilitacyjna. Celem projektu „Lepsze jutro” jest niesienie pomocy, wsparcia i nadziei tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Olsztyn jest jednym z czterech polskich miast, do których w tym roku trafiła pomoc.

Kilka lat temu wychowankowie Domu Dziecka w Olsztynie musieli zrezygnować z ćwiczeń i zabaw ruchowych. Po ulewnych deszczach zalana została sala rehabilitacyjna, a na remont nie było pieniędzy. Dzięki akcji dzieci i młodzież ponownie będą mogli z niej korzystać. Sala ma nową nawierzchnię, wyremontowano ściany i odświeżono łazienki. Poza tym placówka dostała profesjonalny zestaw do kalisteniki, czyli ćwiczeń własnym ciężarem ciała. Zestaw składa się z wielu drążków, drabinek i przede wszystkim z nawierzchni, która amortyzuje każdy upadek.

Przy okazji remontu sali rehabilitacyjnej i zainstalowania zestawu do ćwiczeń na świeżym powietrzu, organizator akcji przekaże jutro (15.09), podczas finału kacji, również dziesięć żółto-niebieskich rowerów górskich.
R E K L A M A
banner
Olsztyński Dom Dziecka powstał 47 lat temu. W tej chwili placówka opiekuje się kilkudziesięcioma osobami.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.