Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-09-16 10:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy Lakersi zapraszają do kibicowania w niedzielę

Olsztyn24
Mecz futbolu amerykańskiego (fot. archiwum)

W najbliższą niedzielę (18.09), o godzinie 14.00, na stadionie w Kortowie odbędzie się finał sezonu zasadniczego, mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy drużyną AZS Olsztyn Lakers a Angels Toruń, w Grupie Północnej PLFA 2. Będzie to najważniejszy mecz dla naszego zespołu, ponieważ pierwszy raz w historii klubu może zwyciężyć w grupie i zagrać w fazie playoff do 1 Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA1).

- Jest to nasz ostatni mecz w sezonie zasadniczym, istotny z wielu powodów! - mówią Lakersi. - Wygrana pozwala nam zachować fotel lidera Grupy Północnej PLFA2 oraz 100% daje szanse na grę w PlayOff's do PLFA1, a przegrana stawia nas w bardzo trudnej sytuacji, jeśli chodzi o wyjście do PlayOff's nawet z drugiego miejsca w grupie. Opcja jest jedna: wygrać i nie oglądać się na nikogo!
Pomożecie dopingiem?


Drużyna serdecznie zaprasza miłośników sportu i całe rodziny do wspólnego kibicowania. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla kibiców konkursy z nagrodami w przerwach meczu i pyszne co nieco.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl