Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Iwona Bolińska-Walendzik | 2016-09-20 14:21 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprasza na jubileusz

Olsztyn24

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza jutro (21.09), o godzinie 17.00, do Galerii Stary Ratusz na Jubileusz 65-lecia WBP w Olsztynie. Bibliotekarze przygotowali dla swych gości wernisaż wystawy pt. „WBP w Olsztynie bliska mieszkańcom regionu”, koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, zdjęcia na ściance WBP oraz jubileuszowy tort.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia swojego powstania. Jest to wspaniała okazja, aby podziękować wszystkim czytelnikom za wiele lat wspólnego czytania i pielęgnowania kultury słowa. Stąd zaplanowaliśmy spotkanie w gronie naszych użytkowników.

W programie wernisaż wystawy pt. „WBP w Olsztynie bliska mieszkańcom województwa", na której prezentujemy głównie wybrane działania bibliotek publicznych regionu, do których rozwoju przyczyniła się współpraca z WBP w Olsztynie oraz ofertę własną dostępną wszystkim mieszkańcom regionu. Wystawa ta odwiedziła już biblioteki w regionie, teraz chcemy pokazać ją także w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie oraz wspólne robienie zdjęć z naszymi czytelnikami, a także degustacja jubileuszowego tortu.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl