Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC | 2016-09-24 21:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Jaroty zyskały reprezentacyjne miejsce

Olsztyn24
Uroczystość oddania do Użytku zrewitalizowanego skweru Gen. Fieldorfa Nila | Więcej zdjęć »
Położony przy ul. Wilczyńskiego skwer Gen. Fieldorfa - Nila jeszcze kilka miesięcy temu należał do najbardziej zaniedbanych rejonów olsztyńskiego Osiedla Jaroty. Należał - bo niedawno została zakończona rewitalizacja tego miejsca. Dzisiaj (24.09) prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz przeciął wstęgę symbolizującą zakończenie inwestycji i oddanie skweru mieszkańcom osiedla.

Inwestycja została zrealizowana z budżetu Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu i kosztowała ponad 250 tys. złotych. W jej ramach pogłębiono położony w centralnej części skweru stawek, usuwając zalegający na dnie muł. Wzmocniono brzegi zbiornika, wybrukowano chodniki, wybudowano schody, uporządkowano starą i nasadzono nową zieleń.

Teraz mieszkańcy osiedla z pewnością chętniej będą wypoczywali w tym urokliwym miejscu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [4]
~mieszkanka Jarot / 2016-09-26 08:45
Wielkie otwarcie z księdzem małego skweru. Niech będzie i tak. Ale czy to nie za mało na wielkie Jaroty???Brakuje miejsc spacerowych, o rekreacyjnych nie wspomnę. Może Pan Prezydent coś zaproponuje największemu osiedlu w Olsztynie?
~wioska Olsztyn / 2016-09-25 16:17
Grzymowicz niech sie lepiej zajmie sciaganiem do miasta inwestorow a nie *** a Ciunel to niech idzie w koncu na emeryture a nie wszedzie jej pelno
~allensteiner / 2016-09-25 10:17
Brawo! Ale jeszcze niemało miejsc zasługujących na uporządkowanie. Choćby lasek między Machowskiego i Nienackiego - popularne miejsce spacerów, gdzie zrobiono kawałek alejki i prosi się o dalszy ciąg.
~ac / 2016-09-25 07:48
dwa chodniki obok siebie i jeden podjazd. Czyżby jeden do wchodzenia a drugi do schodzenia.?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl