Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-10-13 17:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Warmia i Mazury stawiają na gospodarkę

Olsztyn24

Tylko do 15 października 2016 roku przyjmowane są zgłoszenia do konkursu PRO Warmia i Mazury na najlepsze projekty promocyjne. Laureatów poznamy podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, który odbędzie się 9 i 10 listopada 2016 roku w Ostródzie. Spotkają się tam samorządowcy odpowiedzialni za promocję gospodarczą.

Odbywające się już po raz szósty wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń. W jednym miejscu spotkają się samorządowcy, osoby odpowiedzialne za promocję, rozwój i inwestycje gospodarcze w gminach oraz pracownicy instytucji otoczenia biznesu. Swój udział zapowiedzieli też eksperci zajmujący się na co dzień marketingiem miejsc oraz pozyskiwaniem inwestorów.

Temat festiwalu nie został wybrany przypadkowo.
R E K L A M A
banner
- Warmia i Mazury są znane ze swoich atrakcji turystycznych, słyną jako świetne miejsce na wakacje, aktywny wypoczynek czy konferencje, czas na pokazanie biznesowej wartości regionu – mówi marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. - Za cel stawiamy sobie działania ukierunkowane przede wszystkim na wzrost gospodarczy i współpracę z inwestorami z jednoczesnym poszanowaniem natury. Stworzyliśmy idealne warunki dla rozwoju gospodarczego. Tutejsi przedsiębiorcy wyspecjalizowali się przede wszystkim w branżach związanych z gospodarką wodną, przemysłem drzewnym i meblarskim oraz przemysłem spożywczym. Sukcesywnie przybywają kolejne firmy, rozrasta się ponadto sektor usług biznesowych. Zapraszamy kolejnych inwestorów.

Pierwszy dzień wydarzenia ma charakter konferencyjny – zaplanowane na ten dzień wystąpienia i panele dyskusyjne związane będą z takimi tematami, jak rola marki gminy w przyciąganiu inwestorów, przygotowanie idealnej oferty inwestycyjnej, różnice między planami gmin a oczekiwaniami przedsiębiorców czy budowanie wizerunku gminy w mediach. Dzień później odbędą się warsztaty. Ich uczestnicy dowiedzą się, jak przygotowywać się do spotkania z inwestorem, poznają też tajniki przygotowania dobrych prezentacji.

Podczas spotkania poznamy także laureatów konkursu PRO Warmia i Mazury na najlepsze projekty promocyjne. Do zmagań mogą przystąpić gminy i powiaty z województwa warmińsko-mazurskiego oraz działające tu instytucje otoczenia biznesu, w tym inkubatory przedsiębiorczości, parki naukowo-technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, izby i centra gospodarcze, biura obsługi inwestorów, instytuty naukowe, klastry oraz uczelnie wyższe. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2016 roku.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: promocja ogólna oraz promocja gospodarcza, w każdej z nich przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienie. W zeszłym roku w gronie laureatów znaleźli się: Stowarzyszenie Elbląg Europa (za Światowy tydzień przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach), Elbląski Park Technologiczny (za projekt Miejsce spotkań nauki i biznesu) oraz Urząd Miejski w Giżycku (za plebiscyt organizowany na portalu MazuryAktywnie.pl).

Więcej informacji o Festiwalu oraz o konkursie PRO Warmia i Mazury można znaleźć na stronie internetowej www.festiwalpromocji.pl.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.