Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-10-21 15:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Podsumowano XVIII Dni Rodziny

Olsztyn24
Ośmiu Wspaniałych | Więcej zdjęć »
W sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego odbyło się dzisiaj (21.10) podsumowanie XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Tegoroczna edycja Dni Rodziny, zorganizowana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Radę ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy współpracy z Urzędem Wojewódzkim, odbyła się pod hasłem „Rodzina-tu wszystko się zaczyna”.

Na Dni Rodziny na Warmii i Mazurach składał się cykl imprez rodzinnych, organizowanych w wielu miejscowościach województwa na przełomie maja i czerwca. Dni Rodziny to jednak nie tylko imprezy, ale także okazja do poważniejszych rozmów i podsumowań związanych z polityką społeczną, pomocą dla rodzin itp. I temu ma służyć również zorganizowane dzisiaj przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego i Radę ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy współpracy z Urzędem Wojewódzkim spotkanie.

W programie uroczystości znalazły się wystąpienia organizatorów przedsięwzięcia, występy artystyczne uczniów szkoły muzycznej Yamaha oraz zostały wręczone nagrody laureatom edycji gminnych i powiatowych z terenu Warmii i Mazur XXII Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, promującego młodzieżowy wolontariat. Nagrodzeni zostali także laureaci XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Grafiki Komputerowej „Rodzina to marzenia, tęsknoty, wspomnienia” oraz XIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Naród Silny Rodziną”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Podsumowanie XVIII Dni Rodziny

»

21-10-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.