Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-10-24 13:34 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza do udziału w Konkursie Literackim „O Różę Małego Księcia”

Olsztyn24
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 listopada w Kamienicy Naujacka MOK
Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub gimnazjum? Lubisz pisać? Weź udział w konkursie literackim dla młodych pisarzy i poetów. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Literackim „O Różę Małego Księcia”. Zgłoszenia można przesyłać do końca października. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 23 listopada.

Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia” adresowany jest do uczniów olsztyńskich szkół podstawowych i gimnazjów. Obowiązuje podział na trzy kategorie wiekowe:
1. Uczniowie szkół podstawowych, klasy I-III
2. Uczniowie szkół podstawowych, klasy IV-VI
3. Uczniowie gimnazjów.

Każdy z uczestników powinien przygotować pięć wierszy lub prozę do pięciu stron (wydruk komputerowy) o dowolnej tematyce, w trzech egzemplarzach. Utwory należy podpisać godłem (czyli wybranym przez autora słowem, pseudonimem, które utajni dane osobowe), a do prac dołączyć oddzielną kopertę opatrzoną tym samym godłem, zawierającą czytelne dane uczestnika (imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania, nr telefonu, adres oraz nr szkoły i klasę). Całość należy wysłać na adres:
R E K L A M A
banner
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia”
ul. Dąbrowszczaków 3
10-538 Olsztyn

oraz dodatkowo na adres mailowy orozemalegoksiecia@mok.olsztyn.pl z tytułem: Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia” + godło (bez podawania imienia i nazwiska).

Uwaga! Zgłoszenia są zbierane do 31 października 2016 roku.

Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w środę (23.11), o godzinie 18.00, w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie, a wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje: orozemalegoksiecia@mok.olsztyn.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl