Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-11-03 20:00 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na koncert grupy The Olsten Brothers Band

Olsztyn24

Ciszej, wolniej, bardziej kameralnie. Jesienno-zimowa odsłona Slow Life Music Festival – największego festiwalu singer-songwriterskiego w stolicy Warmii i Mazur odbędzie się już jutro (4.11) w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztyne, o godzinie 20.00. 

Pogoda za oknem sprzyja zadumie i refleksyjnym nastrojom. Wszystkim, którzy cenią sobie zwolnienie tempa, niespieszną kontemplację sztuki i choćby chwilowe wycofanie się z codziennego biegu, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie proponuje udział w kontynuacji wydarzenia zorganizowanego podczas tegorocznego Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

„Małe slow” to cykl koncertów utrzymanych w klimacie wyciszenia, spokoju i inteligentnego odpoczynku. Podczas odbywających się raz w miesiącu występów zaproszeni artyści zaprezentują twórczość z pogranicza folku, rocka, piosenki autorskiej i muzyki alternatywnej.
R E K L A M A
banner
Kameralny cykl otworzy olsztyńska grupa The Olsten Brothers Band, która latem zaprezentowała się na Scenie nad Łyną, zachwycając swym występem i zdobywając zasłużone uznanie publiczności. Po koncercie dyskusja z muzykami i organizatorami oraz pokaz zdjęć z letniej odsłony festiwalu.

Bilety w cenie 15 zł są dostępne do kupienia na www.bilety.mok.olsztyn.pl

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl