Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-11-09 13:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Warsztaty dla masażystów zorganizowała olsztyńska Szkoła Policealna im. Prof. Religi

Olsztyn24
Rozpoczęcie konferencji | Więcej zdjęć »
Poznanie nowych technik i sprzętu stosowanego w masażu leczniczym oraz wymiana doświadczeń między masażystami, to główne cele dzisiejszej (9.11) II Konferencji warsztatowej zatytułowanej „Masaż - między zawodem a pasją”. Organizatorem konferencji, podobnie jak rok temu, była Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

- Konferencja skierowana jest do uczniów i nauczycieli kierunku technik-masażysta ze specjalnością masaż leczniczy szkół policealnych prowadzonych przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego - wyjaśnia Jolanta Kłoczewska, dyrektor olsztyńskiego „Medyka”. - W konferencji biorą udział również nasi absolwenci, którzy już są na rynku pracy, a którzy chcą wzbogacić swój warsztat pracy o nowe umiejętności.

W konferencji wzięło udział 160. uczestników z Olsztyna, Ełku, Elbląga i Giżycka.
R E K L A M A
banner
- Zainteresowanie konferencją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, pierwsza konferencja nie była tak liczna - mówi Jolanta Kłoczewska. - A dzisiaj mamy jednoznaczny dowód, że pierwsza konferencja się sprawdziła, że naszą robotę, wspólnie z partnerami, wykonaliśmy dobrze.

Konferencję otworzyła wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, a dyrektor Kłoczewka obdarowała wykładowców i słuchaczy konferencji drobnymi upominkami. Część roboczą konferencji rozpoczął wykład psychologa Marty Ustach, poświęcony dotykowi. Potem uczestnicy konferencji przeszli do szkolnych sal, gdzie wzięli udział w warsztatach z masażu prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
II Konferencja warsztatowa „Masaż - między zawodem a pasją”

09-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl