Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2015-11-23 17:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Bal andrzejkowy zorganizowali kandydaci na terapeutów

Olsztyn24
Wielki Bal Andrzejkowy w Szkole Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi | Więcej zdjęć »
Od dziesięciu lat w Szkole Policealnej im. Prof. Religi organizowane są Wielkie Bale Andrzejkowe. Imprezy mają integrować podopiecznych domów pomocy społecznej i uczestników warsztatów terapii zajęciowej z Warmii i Mazur, chociaż nie jest to główny cel dorocznej zabawy.

- Wielki Bal Andrzejkowy to święto jednego z naszych kierunków, jakim jest terapia zajęciowa - mówi Jolanta Kłoczewska, dyrektor szkoły. - W przyszłej pracy zawodowej każdy terapeuta będzie miał takie zadania, jak przygotowanie dużej imprezy. Więc oprócz tego, że w szkole organizujemy zabawę dla naszych gości, to w zamyśle mamy zdobywanie umiejętności praktycznych: rozpoznanie potrzeb uczestników imprezy, zabezpieczenie bufetu, miejsc do odpoczynku, zorganizowanie stoisk, muzyki. Zabawa podczas dzisiejszych Andrzejek, to przyszła praca zawodowa naszych terapeutów, a ja mam nadzieję, że przygotujemy ich do tej pracy najlepiej jak potrafimy.

W przygotowanie dzisiejszego (23.11) balu zaangażowali się nie tylko słuchacze dwuletniego kierunku technik terapii zajęciowej, dającego absolwentom możliwość zatrudnienia w domach opieki, w domach pomocy społecznej, na oddziałach szpitalnych, w warsztatach terapii zajęciowej, w szkołach specjalnych. Terapeutów wspomagali przyszli technicy masażyści, kosmetyczki i technicy elektroradiolodzy, którzy także zdobywają zawód w Szkole Policealnej w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
- Na Wielki Bal Andrzejkowy zaprosiliśmy w tym roku Domy Pomocy Społecznej w Grazymach, Jezioranach i Wolinach, a także Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olsztynie - mówi Aleksandra Salczyńska ze Szkoły Policealnej w Olsztynie. - W programie mamy przede wszystkim wróżby andrzejkowe, mamy dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, mamy bufet, no i oczywiście - tańce!

Jak bawiono się na Wielkim Balu Andrzejkowym w Szkole Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi, można zobaczyć na naszych zdjęciach i filmie z imprezy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~dps / 2015-11-24 10:11
Dziękujemy, pozdrawiamy, było jak zwykle cudownie.Pozdrowienia dla pani Joli i Oli.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Wielki Bal Andrzejkowy w Szkole Policealnej im. Prof. Religi w Olsztynie

»

23-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl