Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D./Iwona Bolińska-Walendzik | 2016-11-18 23:13 | Rozmiar tekstu: A A A

„Uroda świata” okiem seniora została zaprezentowana w Starym Ratuszu

Olsztyn24
Autorzy fotografii | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie otwarto dzisiaj (18.11) wystawę „Uroda świata” Koła Miłośników Fotografii Akademii Trzeciego Wieku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. 

Wystawę fotografii „Uroda świata” przygotowali członkowie Koła Miłośników Fotografii Akademii Trzeciego Wieku przy MOK w Olsztynie. Autorzy zaprezentowanych na niej prac, jak sami podkreślają, nie są profesjonalistami w zakresie fotografii - powrócili do niej po zakończeniu działalności zawodowej i przejściu na emeryturę.

Uważnie obserwują świat, starają się dostrzegać jego uroki i dokumentować przy pomocy aparatu fotograficznego. W ich przekonaniu świat jest piękny zarówno w sąsiedztwie domu, jak i podczas dalekich podróży. Spostrzeżeniami i doświadczeniami pragną dzielić się z innymi.
R E K L A M A
banner
Na wystawie pokazano 50 zdjęć z okolic Olsztyna, z podróży nad morze i w góry, z kraju i z zagranicy. Ich autorami są: Krystyna Bańkowska, Marian Baranowski, Marek Hasso-Agopsowicz, Zofia Karzel, Tadeusz Więckowski, Piotr Własow i Joanna Wrońska.

Ekspozycja potrwa do 1 grudnia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wernisaż wystawy „Uroda świata” w Starym Ratuszu

»

18-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl