Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-11-20 18:30 | Rozmiar tekstu: A A A

20 lat Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej

Olsztyn24
Jubileusz obchodzono w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Akcja Katolicka Archidiecezji Warmińskiej świętowała dzisiaj (20.11) 20-lecie istnienia. Uroczyste obchody zorganizowano w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Obchody rozpoczęto mszą koncelebrowaną pod przewodnictwem Metropolity Warmińskiego ks. abp. dr. Józefa Górzyńskiego w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie. Następnie odbyła się konferencja rocznicowa w Urzędzie Wojewódzkim z udziałem zaproszonych gości.

W programie uroczystości znalazły się wystąpienia m.in. Wiesława Smereczyńskiego, wiceprezesa Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, Metropolity Warmińskiego ks. abp. dr. Józefa Górzyńskiego, ks. kan. dr. Michała Tunkiewicza i pierwszego prezesa Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej Zenona Złakowskiego, a także wręczenie legitymacji nowym członkom POAK oraz dekretów powołania na członków Rady Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Obchody uświetniło widowisko w wykonaniu wychowanków Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego w Kruzach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
20-lecie Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej

20-11-2016

image galeria
Widowisko w wykonaniu wychowanków PSKOEW w Kruzach

20-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl