Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2016-11-22 21:48 | Rozmiar tekstu: A A A
Kierownik GOPS Dywity z wyróżnieniem

Nagrodzona przez ministra rodziny

Olsztyn24
Od lewej: wójt Jacek Szydło, wiceminister Elżbieta Bojanowska i kierownik Teresa Cejmer (fot. Promocja UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Duży sukces Teresy Cejmer, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dywitach, która w poniedziałek (21.11), w Dniu Pracownika Socjalnego odebrała w kancelarii premier Beaty Szydło wyróżnienie za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznało z okazji święta pracowników socjalnych 13 nagród pieniężnych (8 indywidualnych i 5 zespołowych) oraz 10 wyróżnień w formie listów gratulacyjnych (6 indywidualnych i 4 zespołowe). Z regionu Warmii i Mazur nagrodzone zostały tylko dwie osoby: Teresa Cejmer i pracownik pomocy społecznej z Pieniężna.

Wyróżnienie kierowniczce GOPS Dywity wręczała wiceminister Elżbieta Bojanowska, a słowo do pracowników socjalnych skierowała też premier Beata Szydło.
R E K L A M A
banner
– Wyróżnienie odbieram jako podsumowanie 35-letniej pracy w pomocy społecznej – mówi Teresa Cejmer. – To zdecydowanie ciężka praca, która jednak przynosi satysfakcję, gdy udaje się pomóc innym ludziom. Nagroda to wspólna zasługa całego zespołu GOPS w Dywitach i Tuławkach.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Kebiz / 2016-11-23 09:53
Czy Olsztyn leży w gminie Dywity ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl