Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-11-25 16:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Wojciech Wyza laureatem Gryf Fashion Show 2016

Olsztyn24
Wojciech Wyza
Wojciech Wyza, projektant i kostiumograf pochodzący z Olsztyna, odebrał nagrodę za najlepszą kolekcję w kategorii prêt-à-porter podczas Weekendu Mody w Szczecinie w ramach konkursu Gryf Fashion Show 2016. W finale konkursu wygrał w swojej kategorii z dziesięciorgiem projektantów z całej Polski.

Zwycięska kolekcja marki WYZA została nazwana Be Still. Inspirowana jest wyrażaniem emocji poprzez gestykulację oraz drabiną, która symbolizuje pięcie się do góry. Drabina ta czasem się łamie i trzeba się podnieść, by iść dalej.

W kolekcji można znaleźć wzory wykonane ręcznie przez projektanta, na których widnieje napis „Moje myśli są niczym” co oznacza, że myśli/marzenia są niczym, jeżeli istnieją tylko w naszej głowie - potrzebne jest działanie, by je spełnić.
R E K L A M A
banner
W projektach została użyta metoda tzw. szczypanki i naszywania w celu pokazania inspiracji w inny sposób. Kolekcja Be Still jest jednocześnie pracą dyplomową projektanta z kostiumografii w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl