Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-04-29 21:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Portal modowy - najmłodsze dziecko Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Profesjonalne pokazy mody w YachtClub Tiffi zorganizowane przez Galerię Warmińską | Więcej zdjęć »
Galeria Warmińska uruchomiła portal modowy fashion-time.pl. Nazwa portalu nawiązuje do wydawanego przez Galerię Warmińską magazynu modowego. Oba przedsięwzięcia mają na celu umocnienie wizerunku Galerii Warmińskiej jako miejsca, w którym można zrobić wyjątkowo udane zakupy.

Galeria Warmińska od początku działalności z sukcesem przekonuje klientów, że jest nie tylko skupiskiem większych i mniejszych sklepów, ale że jest miejscem, w którym klient traktowany jest wyjątkowo.

- Zależy nam na tym, by robiący u nas zakupy byli zadowoleni z tego, co kupili.  By to pasowało do ich sylwetki, osobowości, stylu życia. Dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i służymy im profesjonalną, a do tego bezpłatną poradą – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Klientom w zrobieniu udanych zakupów pomaga zatrudniona przez Galerię Warmińską stylistka, która zna ofertę wszystkich sklepów. Zainteresowany zrobieniem zakupów w towarzystwie stylistki klient musi się wcześniej umówić korzystając z zapisu przez internet.

- Ta akcja cieszyła się od początku dużym zainteresowaniem. Zainteresowanie to nie słabnie, a na zakupy ze stylistką zapisują się nie tylko mieszkańcy Olsztyna i okolic ale i Warszawy, czy Gdańska  – mówi Michał Tur.

Z myślą o tych, którzy nie chcą korzystać z usług stylistki, a jednocześnie brak im czasu na chodzenie po wszystkich butikach, Galeria Warmińska wydaje też od grudnia 2014 roku magazyn modowy „Fashion Time by Galeria Warminska”. Umieszczane są w nim artykuły o najnowszych trendach w modzie, pismo jest bogato ilustrowane, a sesje zdjęciowe przygotowują stylistki Galerii.

- Uruchomienie portalu internetowego to ukłon w stronę tych, którzy w wolnej chwili lubią poczytać o modzie, pooglądać zdjęcia z sesji mody. Portal w naturalny sposób uzupełnia naszą ofertę dla klientów zainteresowanych modą, trendami, nowinkami w branży kosmetycznej i wizażu – mówi Michał Tur.

Uruchomienie portalu zostało nagłośnione w Olsztynie i okolicach ponieważ Galeria Warmińska z tego powodu zorganizowała w jednej z modnych olsztyńskich restauracji, YachtClub Tiffi, profesjonalne pokazy mody. W kilku sesjach modelki i modele prezentowali ubrania marek: Made in G (Pinko),  Recman, Stefanel, Adidas, Nike, Wrangler i New Balance, Triumph, Julia Lingerie, Deni Cler, Pierre Cardin, Femestage, Aryton, Lavard, Taranko, Pepe Jeans i Tommy Hilfiger, Hexeline, Monnari, Coffret, Ochnik, CCC i Entra. Zgromadzona na pokazach publiczność nagradzała każdą z prezentacji rzęsistymi brawami, a stylista gwiazd Konrad Fado przed każdym pokazem opowiadał zarówno o marce, jak i o ubraniach, które były prezentowane na wybiegu.

- Ta impreza okazała się strzałem w dziesiątkę. Były to pierwsze tego rodzaju pokazy mody w Olsztynie i publiczności bardzo przypadły do gustu, oglądający byli zachwyceni, mamy same pozytywne sygnały zwrotne – mówi Michał Tur.

Jak mówi Aleksandra Klim ze sklepu Klimaty Portal Fashion Time reprezentuje lokalnych przedsiębiorców i jest odpowiedzią Galerii Warmińskiej na potrzebę rynku. - Liczę, że połączenie doświadczenia dyrekcji galerii z naszą znajomością tutejszych potrzeb okaże się świetnym sposobem promocji miejscowego handlu.

Rzeczywiście portal Fashion Time, podobnie jak magazyn o tym tytule, ma na celu także promocję sklepów i butików działających w Galerii. Marek Ławczyński, który w Galerii Warmińskiej prowadzi sklepy Nike i Adidas - Reebok uważa, że stworzenie portalu modowego galerii to doskonały pomysł i szansa na jeszcze lepszy rozwój jego biznesu.

- Klienci bez wychodzenia z domu mogą zaczerpnąć inspiracji. Dodatkowo, w dzisiejszych czasach nie można ignorować - internetu. Biznes stacjonarny jest mocno połączony z e-commerce, a granice coraz bardziej się zacierają – mówi Marek Ławczyński.

Ubrania sportowych marek, które oferuje jego sklep były prezentowane na pokazie mody portalu Fashion Time i wzbudziły wiele entuzjazmu u oglądających.

Kierownictwo Galerii Warmińskiej nie chce się zamykać tylko na obecnych najemców.

- Chcemy do współpracy z portalem zachęcić też przedsiębiorców spoza Galerii Warmińskiej, np. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, czy lekarzy medycyny estetycznej, stomatologów itp. – przyznaje Michał Tur.

W jego ocenie tak szeroka promocja usług związanych z modą, wyglądem i zdrowym trybem życia pozytywnie wpłynie na postrzeganie tych miejsc wśród odbiorców w regionie i kraju.

Z D J Ę C I A
AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl