Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/UM | 2016-11-30 14:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Nabór do „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” 2017

Olsztyn24
Nabór do „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” 2017
Jest jednym z najpopularniejszych olsztyńskich programów. Kolejne podmioty mają szansę dołączyć do akcji „Nocujesz-zyskujesz”.

Z jednej strony obiekty oferujące przyjezdnym noclegi, z drugiej podmioty, z których propozycji można korzystać na preferencyjnych warunkach. A wszystko niczym zespół naczyń połączonych.

- Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta - wyjaśnia Krzysztof Otoliński, szef ratuszowej promocji. - Turyści biorący udział w akcji zyskują 25 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez CRS Ukiel, Aquasferę oraz Planetarium.
R E K L A M A
banner
Teraz w programie działa 15 hoteli i pensjonatów. Miastu zależy jednak na jak najszerszej współpracy. Dlatego zachęca kolejnych przedsiębiorców do przyłączenia się do „Nocujesz-zyskujesz”.

- Nabór do akcji ma dwojaki charakter - wyjaśnia Krzysztof Otoliński. - Z jednej strony do projektu mogą dołączać obiekty noclegowe, z drugiej zaś podmioty, które chcą zostać partnerami akcji, oferując zniżki w swoich obiektach.

Wnioski można składać do 31 stycznia 2017 r pod adresem e-mail: promocja@olsztyn.eu.

Przypomnijmy, że program „Nocujesz-zyskujesz” został w tym roku doceniony podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Akcja została wyróżniona w kategorii „Promocja ogólna”.

[regulamin]

[wniosek - partner]

[wniosek - obiekt]

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl