Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-12-06 18:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie hospicjum otrzymało koncentratory tlenu

Olsztyn24
Przekazano sprzęt o wartości 11 tysięcy złotych | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie Hospicjum Palium otrzymało dzisiaj (6.12) nowy sprzęt medyczny. „Mikołajem”, który sprezentował placówce koncentratory tlenu, byli członkowie Rotary Club Olsztyn Varmia.

Zakup czterech nowoczesnych koncentratorów tlenu możliwy był dzięki środkom zebranym podczas III Charytatywnego Balu Halloween, który rotarianie zorganizowali pod koniec października tego roku. Zebrano aż 11 tysięcy złotych.

Po konsultacji z dyrekcją hospicjum zadecydowano o wykorzystaniu tej kwoty na zakup koncentratorów, które będą służyć głównie podopiecznym placówki objętym opieką w domach.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~Kebiz / 2016-12-08 13:16
Nie jestem anglistą, ale chyba po angielsku Warmia czytało by się jak Łarmia, natomiast V w większości jęz. będzie wymawiane jako W.
~ / 2016-12-07 08:37
Olsztyn Varmia - ale zakompleksieni ci członkowie Rotary Club. Mieszanka angielskiego z łaciną w nazwie. Varmia to po łacinie, w języku angielskim Warmia.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Przekazanie sprzętu medycznego hospicjum

»

06-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl