Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Jan Prusik | 2016-12-11 22:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie opłatkowe w Pieckach

Olsztyn24
Spotkanie opłatkowe w Pieckach | Więcej zdjęć »
W piątek (9.12) Stowarzyszenie Active Seniors in Piecki „Iskierka Nadziei” zorganizowało spotkanie opłatkowe, w którym wzięło udział ponad 50 osób.

Zofia Chrostek prezes Stowarzyszenia, przywitała Juliana Osieckiego, wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, przewodniczącego Rady Gminy Tomasza Jasinowicza, wójt Gminy Piecki Agnieszkę Kurczewską, księdza parafii Piecki Mariusza Chlewickiego i innych gości honorowych. Goście zasiedli przy stołach w rezydencji państwa Kołpaków.

Zespół „Iskierka Nadziei” przywitał gości jasełkami z udziałem najmłodszych uczestników i dał koncert najbardziej znanych pastorałek i kolęd w opracowaniu Stanisława Czejdo, bardzo ciepło przyjętych przez gości. Zainspirowało to zaproszonych na spotkanie do złożenia podziękowań zespołowi „Iskierka Nadziei” za dotychczasowe zaangażowanie w budzeniu kulturowego ducha wśród mieszkańców gminy Piecki. Po wspólnej modlitwie z księdzem dzieliliśmy się opłatkiem, składając nawzajem życzenia.
R E K L A M A
banner
Następnie nastał czas wzmocnienia się przepyszną zupą grzybową oraz posiłkami wigilijnymi. Wielką niespodzianką były odwiedziny Mikołaja z wielkim worem prezentów dla najmłodszych, jak i dorosłych uczestników.

Po prezentach przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie  Stanisława Czejdo. Na uczestników spotkania opłatkowego przy „stole szwedzkim” czekały kawa, herbata z cytryną i duży wybór domowych ciast.

Ten niezapomniany, opłatkowy wieczór z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

I ja tam byłem i to,
co widziałem to opisałem

Jan Prusik


Z D J Ę C I A
Komentarze [6]
~Mikołaj / 2016-12-13 00:39
Fajny pomysł z Józefem i Maryją a do tego jeszcze aniołki i gwiazdor SUPER! Grupa prezentuje się wspaniale, goście również....Miło się na Was patrzy i stwarza świąteczną atmosferę. Warto dla takiej chwili , włożyć nie lada wysiłku- efekt super. Wesołych świąt. Pozdrawiam. Mikołaj z Tych.
~Iva / 2016-12-13 00:06
Widzę , wspaniałą, wesołą grupę rozśpiewanych seniorów pięknie z dziećmi się prezentujecie!!!! Widać smak i szyk w tym co robicie, dobrze , ze tak umiecie się zorganizować a to kosztuje dużo pracy, zaangażowania wielu osób i pomysłu...GRATULUJE!!!! Iva z Kolna
~Tomek z Łowicza / 2016-12-12 18:15
Witam, Miło się Was ogląda.Weseli, uśmiechnięci i zasłużyli na mikołaja-- Super!!!Pozdrawiam seniorów!!! i DOBRZE , ŻE WAM SIĘ JESZCZE CHCE, przecież to tyle pracy....Dzieciaki fajnie wyglądają. Pozdrawiam i wesołych świąt.Tomek
~vip / 2016-12-12 17:23
Fajnie, że umiecie tak się zorganizować i miło spotykać
~Karol / 2016-12-12 01:52
Pozdrawiam wspaniałą grupę seniorów. Widać udana i miła atmosfera
~julia / 2016-12-12 01:49
Witam, bardzo miłe i uroczyste spotkanie , jak widać na załączonych zdjęciach. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl