Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBP | 2016-12-12 15:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejna edycja Pracowni Słów Ważnych

Olsztyn24
Gościem pracowni był m.in. Pablopavo (fot. Planeta 11 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Listopad w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie upłynął pod znakiem Pracowni Słów Ważnych. Wspólnym mianownikiem licznych wykładów, spotkań autorskich, projekcji filmowych oraz warsztatów była kwestia obecności i jakości słowa w przestrzeni publicznej.

Debatowano o języku mediów, internetowym hejcie oraz komunikowaniu niewerbalnym. Nie zabrakło akcentów literackich i muzycznych - Planetę 11 odwiedził jeden z najbardziej znanych polskich muzyków i autorów tekstów – Pablopavo.

Umiejętności literackie oraz plastyczne można było podszkolić podczas warsztatów poetyckich, redakcyjnych i graficznych. Pojawiły się też konkursy z wyjątkowymi nagrodami.
R E K L A M A
banner
Projekt realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Olsztyna.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl