Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
UG Dywity | 2016-12-15 20:58 | Rozmiar tekstu: A A A
Przysmaki, rękodzieło i inne atrakcje

Zaproszenie na Jarmark Świąteczny do Dywit

Olsztyn24
(fot. archiw. Promocja UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Pyszna i świeża żywność od lokalnych producentów, pachnące drzewka świąteczne, ozdoby i piękne rękodzieło – to wszystko będzie można zakupić podczas Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w sobotę (17.12) w godz. od 9–13.00 w dywickiej Stodole. Mile widziane całe rodziny.

Najbardziej poszukiwanym towarem w przedświąteczną sobotę 17 grudnia będą zapewne pachnące drzewka świąteczne. Do wyboru będą świerki oraz jodła kaukaska.

– Polecam szczególnie jodły kaukaskie, które w tym roku są przepiękne – mówi Adam Bąk, sprzedawca choinek.
R E K L A M A
banner
Ceny choinek będą uzależnione od ich wielkości i będą się wahać od 30 zł wzwyż. W samej Stodole będzie można się zaopatrzyć w znakomitą żywność od lokalnych producentów i rolników. Do kupienia będzie wszystko, co chcielibyśmy widzieć na świątecznym stole, czyli m.in. znakomite wędliny i wędzonki, ryby, pierogi, garmażerka, bułki, ciasta, chleb, sękacze, jaja, miody, pierniki, grzyby suszone, owoce, warzywa, sery, czy syropy naturalne i oleje tłoczone na zimno.

Dodatkowo będzie można nabyć ozdoby i rękodzieło świąteczne. Jarmark zaplanowano w godz. od 9 do 13.Warto poinformować, że targowisko wiejskie w Stodole będzie otwarte również w wigilijną sobotę 24 grudnia (w godz. 9–13).

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl