Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2016-12-15 21:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Szpital w Biskupcu znowu w złotej setce!

Olsztyn24
Szpital Powiatowy w Biskupcu
Powiatowy Szpital im. Jana Mikulicza w Biskupcu ponownie znalazł się w złotej setce (tzw. Top 100) Rankingu szpitali zabiegowych wielospecjalistycznych i onkologicznych w kraju. Tym razem zajął 58 miejsce, a tym samym przesunął się o 3 oczka wyżej niż rok temu. To tym większy sukces, że w całym województwie warmińsko-mazurskim tylko 3 szpitale zajęły lepsze lokaty - 2 wojewódzkie w Olsztynie i Elblągu oraz 1 miejski w Olsztynie.

Ranking przygotowany został już po raz 13. przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i firmę doradczą IDEA Trade. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł. Na wyniki zestawienia miało wpływ wiele czynników, w tym zarządzanie, jakość opieki medycznej i usług, posiadane certyfikaty jakości, komfort pobytu pacjenta, obecność Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Przeprowadzona została także analiza zdarzeń i ewentualnych skarg.

Szpital w Biskupcu zdobył 812,32 pkt. na 1000 możliwych.
R E K L A M A
banner
– Bardzo się cieszę z sukcesu naszej placówki, bo to dowód na to, że szpital ciągle podwyższa poziom swoich usług, a tym samym jeszcze lepiej dba o pacjenta, którego dobro powinno stać na pierwszym miejscu. 58. miejsce w kraju to bardzo wysoka lokata. Serdecznie gratuluję całej załodze, zarówno medycznej, jak i administracyjnej, szpitala i dziękuję za ciężką i efektywną pracę – mówi starosta Małgorzata Chyziak.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl