Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-12-17 16:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Sybiracy z Warmii i Mazur na spotkaniu wigilijnym

Olsztyn24
Spotkanie wigilijne Sybiraków z Warmii i Mazur | Więcej zdjęć »
Kilkudziesięciu członków Związku Sybiraków z Warmii i Mazur przyjechało dziś (17.12) do Hotelu Warmińskiego w Olsztynie, by wziąć udział w zorganizowanym przez władze olsztyńskiego oddziału związku spotkaniu wigilijnym. Gośćmi honorowymi Sybiraków byli m.in. wojewoda Artur Chojecki, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i reprezentująca marszałka województwa Joanna Glezman.

W programie spotkania było m.in. wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek intonowanych przez członków działającego w III Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie Klubu Wnuka Sybiraka, przemówienia okolicznościowe gości honorowych, modlitwa i błogosławieństwo udzielone przez proboszcza Parafii św. Józefa w Olsztynie ks. Jerzego Mazura, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń oraz świąteczny posiłek.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~Eleonora / 2016-12-18 16:46
Szukam na zdjęciach Pana Piortra, co otworzył restaurację na ul. Pieniężnego "U Sybiraka". Nie widać.
~dziadek / 2016-12-17 20:15
Nie mam nic do Sybiraków, wprost przeciwnie, przeto proszę o wybaczenie, że swoją ogólną uwagę zamieszczam pod informacją o Ich spotkaniu wigilijnym. Chodzi mi o uczestnictwo przedstawicieli miejscowej władzy w niepoliczalnych wręcz spotkaniach, zjazdach, meczach, opłatkach, nabożeństwach, olimpiadach, otwarciach, to znów zamknięciach... Kiedy ci urzednicy pracują?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wigilia Sybiraków w Olsztynie (2016)

17-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl