Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2016-12-21 16:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Wigilia seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Biskupcu

Olsztyn24
Wigilia w Domu Dziennego Pobytu w Biskupcu | Więcej zdjęć »
Jak co roku seniorzy z Domu Dziennego Pobytu w Biskupcu spotkali się na wspólnej wigilii. Był opłatek, życzenia, wigilijne potrawy i kolędowanie z klerykami.

W związku z trwającą przebudową pomieszczeń Domu Dziennego Pobytu seniorzy spotkali się tym razem w Urzędzie Miejskim. Rozpoczynając spotkanie burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski życzył wszystkim zdrowych i spokojnych świąt.

- Życzę, by zawsze towarzyszyła Państwu energia, którą macie na co dzień – mówił burmistrz. - Realizujcie swoje pomysły i rozwijajcie zainteresowania, już wkrótce spotkamy się w odnowionych pomieszczenia Waszego domu.

Życzenia składali także ksiądz prałat Wiesław Badura – proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Biskupcu oraz dyrektorka MOPS Danuta Plucińska. Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, później zasiedli do wigilii.
R E K L A M A
banner
Niespodzianką był występ zespołu muzycznego z Seminarium Duchownego Hosianum w Olsztynie. Klerycy z Soli Deo Gloria zaśpiewali kolędy i piosenki świąteczne, bisom nie było końca.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl