Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-12-22 02:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Marszałek zorganizował Wojewódzkie Spotkanie Opłatkowe

Olsztyn24
Wojewódzkie Spotkanie Opłatkowe (fot. Marek Matuszewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W środę (21.12) w Olsztynie województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin zorganizował Wojewódzkie Spotkanie Opłatkowe. Gośćmi marszałka byli przede wszystkim członkowie zarządu województwa, radni sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego, dyrektorzy departamentów Urzędu Marszałkowskiego oraz szefowie instytucji wojewódzkich prowadzonych przez samorząd województwa. Nie zabrakło też samorządowców z regionu i przedstawicieli instytucji współpracujących z samorządami, m.in. wojska, policji, leśników. Obecni byli również wojewoda Artur Chojecki i rektor UWM prof. Ryszard Górecki.

Uczestnicy spotkania wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu chóru Cantana z Elbląga, przyjęli świąteczno-noworoczne życzenia od marszałka, a następnie podzielili się opłatkiem pobłogosławionym przez Metropolitę Warmińskiego abpa Józefa Górzyńskiego.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [3]
~pamięć / 2016-12-29 22:28
Jeśli ktoś nie obchodzi Świąt Bożego Narodzenia, jest ateistą, wyznaje inną religię - to spotkanie było wyłącznie politycznym lansem. Nie szanuję takich ludzi.
~Marian / 2016-12-22 18:09
a sycz to przyjął już do wiadomości że ukraińcy mordowali Polaków na ukrainie ??
~jabol / 2016-12-22 11:08
za CZYJE PIENIĄDZE ten jubel, bo coś mi się zdaje, że ZNOWU ZA MOJE......
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl