Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Alicja Pogorzelska | 2016-12-22 18:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Wigilia Pokoleń w Gimnazjum nr 14

Olsztyn24
Wigilia Pokoleń (fot. G14 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Gimnazjum nr 14 w Olsztynie odbyła się dzisiaj (22.12) zorganizowana po raz siedemnasty Wigilia Pokoleń. Do wspólnej wieczerzy zasiedli między innymi arcybiskup Józef Górzyński, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, warmińsko-mazurski kurator oświaty Krzysztof Marek Nowacki, radny Rady Miasta Marian Zdunek, przyjaciel szkoły Józef Zysk i wielu znamienitych gości, rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Jak co roku pan Zysk przybył do szkoły imienia Marszałka w replice munduru Józefa Piłsudskiego i wspólnie z pułkownikiem Dariuszem Bojarskim złożyli na ręce dyrektor Alicji Pogorzelskiej chleb z polskiej mąki. Zaangażowanie nauczycieli, uczniów, pracowników i rodziców szkoły potwierdziło kolejny raz, że wykonana praca wraca w ludziach podwójnie, niosąc dobro, miłość i pojednanie.

Spotkanie, jak co roku, miało uroczystą oprawę i wyjątkowy świąteczno-rodzinny klimat. Było czytanie Ewangelii, przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, składanie życzeń świąteczno-noworocznych, a także poświęcenie i łamanie się opłatkiem. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Gimnazjaliści przygotowali piękne jasełka, które zaprezentują swoim rodzicom podczas pasterki w swojej parafii.
R E K L A M A
banner
W imieniu szkoły składamy wszystkim najserdeczniejsze świąteczne życzenia oraz dobrego roku 2017.

Alicja Pogorzelska

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl