Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-01-04 13:34 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprasza na poświąteczną giełdę książek

Olsztyn24

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza 11 stycznia, w godzinach 15.00-17.00 do Starego Ratusza na poświąteczną giełdę książek.

Twój prezent pod choinkę znowu okazał się nietrafiony? Bliscy obdarzyli cię książką, którą już kiedyś czytałeś lub która nie jest w twoim guście? A może obudził się w tobie prawdziwy mol książkowy i już pochłonąłeś swój prezent, a teraz chcesz podzielić się nim z innymi?

Nie odstawiaj książek na półkę! Przynieś je w środę 11 stycznia w godz. 15.00-17.00 do biblioteki i wymień na inne, które skradną twoje serce. Na poświątecznej giełdzie książek można będzie wymienić się książką z innymi lub przekazać ją bibliotece, a także porozmawiać, polecić, zapytać lub wypożyczyć pozycję na zimowe wieczory.

Zapraszamy!
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~Kebiz / 2017-01-05 09:44
Pożyteczna inicjatywa, ALE sensowniej byłoby zorganizować taką wymianę w sobotę w godz. dopołudniowych, bowiem zimą już przed 16:00 jest ciemność !
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl