Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2017-01-05 09:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Nawet 23 tys. zł dotacji na własny biznes. Nowy nabór trwa do 31 stycznia

Olsztyn24
 
Zastanawialiście się pewnie wiele razy co zrobić, żeby poczuć się spełnionym i szczęśliwym. Wielu z nas próbowało różnych przygód i zmian, a mimo to coś poszło nie tak. Wielu też po prostu bało się spróbować samemu czegoś nowego mimo, że był już dobrze przemyślany plan. Wielu z nas nie zdecyduje się na zajęcie, którego nie lubi lub gdzie ciągle ktoś stoi nad głową i mówi jak trzeba coś zrobić. Może przyszedł już ten czas, żeby wziąć życie we własne ręce.

„3 kroki do sukcesu - własna firma szansą na zatrudnienie w Olsztynie i powiecie olsztyńskim” to projekt, który umożliwi wam realizację waszych pomysłów. Zarówno tym, którzy już próbowali przygód z własnym biznesem, ale coś poszło nie tak oraz tym, którzy nigdy jeszcze nie prowadzili swojej firmy i czekali na ten właśnie moment!

W trzech prostych krokach możecie teraz zrealizować swój plan. Do 31 stycznia 2017 r. macie szansę złożyć wniosek, uczestniczyć w nowym naborze i zaprezentować swój pomysł. Pozostało tylko 20 miejsc. Później przy wsparciu specjalistów opracowujecie biznes plan, który jest przepustką do ostatniego kroku, czyli otrzymania wsparcia w wysokości około 23 tys. zł na założenie własnej firmy. Pieniądze te możecie przeznaczyć min. na zakup samochodu, komputera, maszyn, innego sprzętu, wyposażenia swojego stanowiska pracy bądź jego remont. Na każdym etapie macie również gwarantowane wsparcie doradców, którzy pomogą zrealizować wasz pomysł.
R E K L A M A
banner
Wszyscy, którzy mieszkają w Olsztynie lub powiecie olsztyńskim oraz na chwilę złożenia wniosku nie są NIGDZIE ZATRUDNIENI i jednocześnie ukończyli 29 lat – dotyczy kobiet. Mężczyźni, aby zakwalifikować się do projektu muszą spełnić przynajmniej jeden z dodatkowych warunków, tj. posiadają orzeczenie o niepełnosprawności; są długotrwale bezrobotni (powyżej 12 miesięcy) lub poszukują pracy od co najmniej 12 miesięcy; posiadają wykształcenie średnie lub niższe; mają 50 lat i więcej.

Co ciekawe w projekcie mogą też wziąć udział osoby pozostające na emeryturze bądź rencie, zarejestrowani w KRUS lub cudzoziemcy. Wystarczy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 skontaktować się z biurem projektu przy al. Gen. W. Sikorskiego 23, pokój 15 w Olsztynie (siedziba Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka) pod nr tel. 538 324 758 lub e-mail: 3kroki@proecoone.pl i do 31 stycznia 2017 r. złożyć wniosek. Wszystkie niezbędne dokumenty i informacje znajdziecie na Facebook-u oraz stronie internetowej http://proecoone.com/projekty-ue/3-kroki-olsztyn. Liczba przyjmowanych wniosków jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń, więc już teraz zacznijcie działać.

Projekt pt. „3 kroki do sukcesu - własna firma szansą na zatrudnienie w Olsztynie i powiecie olsztyńskim” realizowany jest przez OM NSZZ Solidarność w Stoczni Gdańskiej w partnerstwie  ProEco One Sp. z o. o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 10 Regionalny Rynek Pracy, Działanie 10.3. Rozwój samozatrudnienia. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach RPO Warmia i Mazury na lata 2014-2020 i jest skierowany do osób zamieszkałych w Olsztynie lub powiecie olsztyńskim.

Komentarze [1]
~Jadwiga_Misiak / 2017-01-05 11:33
Samochód za 23 tysiące? I tym ktoś ma prowadzić działalność gospodarczą? Nic tylko w wieku 50 lat zakładać firmę, czyli składać wniosek o dotację w wysokości 23 tys., nabyć super auto i np. świadczyć usługi pomocy drogowej przy np. rozładowanym akumulatorze, czy np. podwózce na stację paliw po zakup paliwa, którego zabrakło w baku. Ochłapy dla naiwnych. Można też np. założyć firmę promującą czyste powietrze i urządzać prelekcje o "Czystości powietrza w Olsztynie", ponieważ Spalarni jeszcze nie wybudowano. ;) kasa leży na stole, wystarczy tylko sięgnąć. :)))
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl