Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-01-09 20:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawa fotografii Jacka Sztorca w bibliotece UWM

Olsztyn24
Wystawę można oglądać na korytarzu I piętra Biblioteki Uniwersyteckiej UWM | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbył się dzisiaj (9.01) wernisaż wystawy „Krajobrazy”, na której swoje fotografie prezentuje Jacek Sztorc.

Jacek Sztorc to artysta urodzony w Olsztynie, gdzie mieszka do dzisiaj. Fotografia jest jego pasją. Uprawia ją od ponad trzydziestu lat. Pejzaż należy do głównego kręgu jego zainteresowań fotograficznych.

W ostatnich latach zaprezentował kilkanaście wystaw indywidualnych. Głównym motywem fotografii jest u niego krajobraz warmiński – najbliższy jego sercu. Równie chętnie fotografuje ludzi w sytuacjach, jakie niesie życie codzienne. Interesują go też krajobrazy miejskie, tzn. architektura i detal architektoniczny. Autor uprawia również fotografię komercyjną - specjalizuje się w fotografii wnętrz.
R E K L A M A
banner
Współpracuje stale ze Stowarzyszeniem i Fundacją „Borussia”. Jest autorem zdjęć do wielu książek, folderów reklamowych i krajoznawczych.

Wystawę można oglądać do końca stycznia.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl